Aydında Kentsel Dönüşüm Hizmetleri

Kentsel Dönüşüm Hizmetleri

Nur gayrimenkul Danışmanlık , kentsel dönüşüm alanında yapılan yeni kanun değişiklikleri ve düzenlemesi ile kentsel dönüşüm kapsamında danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmetlerin başında kentsel dönüşüm kapsamında yıkım kararı için anlaşan apartman sahiplerinin Bakanlığa sunulmak üzere gayrimenkul değerleme raporu hazırlamaktır . Kentsel dönüşüm kapsamında, Bakanlık aracılığına ihtiyaç duymayan malikler de şerefiyelendirme tespiti ile gayrimenkul değerleme raporuna ihtiyaç duymaktadır. Bu ekspertiz raporu sayesinde, müteahhit ile anlaşan veya yüklenici inşaat şirketi ile yapılan anlaşma sonrasında tüm mülkiyet sahipleri gayrimenkul haklarını tespit edebilmektedirler.

Kentsel Dönüşüm Gayrimenkul Değerleme

Nur gayrimenkul  Danışmanlık, gayrimenkul uzmanları sektördeki tecrübeleri ile kentsel dönüşüm sürecinde birçok apartman sahibine ve apartman yönetimi için danışmanlık hizmeti sunmuştur. Bu kapsamda, kentsel dönüşüm apartmanlarını Büyük Şehir olma münasebetiyle ayrıca köylerde ki eski evleri yenilemek için fırsat olarak gören evsahipler ve apartman yönetimleri ve apartman sahipleri müteahhitler ile anlaşma ve inşaat sürecinde Nur gayrimenkul Danışmanlık ‘ın  tecrübesinden yararlanmıştır.

Kentsel Dönüşüm Yasası

Aydında’da  kentsel dönüşüm çalışmaları, kentsel dönüşüm yasası ile hükümetlerin ve özel sektör mülk sahiplerinin gündemine yerleşmiştir.  kentsel dönüşüm sonrasında konu geliştirme şirketleri ile yatırımcıların gündeminde daha çok yer almaktadır. Bakanlığın kentsel dönüşüm yasası sonrasındaki uygulamaları ile 2014 yılı itibariyle bu çalışmalar daha da hızlanmış durumdadır.

Nur gayrimenkul  Danışmanlık, finansal olarak uygulanabilir politika, strateji ve çözümlere dönüştürerek kentsel yenileme projelerine katkıda bulunmaktadır.
Çok amaçlı kullanım için kentsel yenileme tekil binalardan kentsel planlama aşamasına kadar çok farklı düzeylerde ortaya çıkmaktadır. Mühendisler, mimarlar, şehir plancıları ve finans uzmanlarından oluşan ekibimiz geniş pazar bilgisiyle üstün nitelikli fizibilite raporlarını hazırlamaktadırlar.

Profesyonel ekibimizin sunduğu hizmetler:

  • Kamulaştırma sürecinde gayrimenkul değerleme
  • İmar danışmanlığı
  • Pazar araştırması
  • Planlama danışmanlığı
  • Makine değerleme
  • Portföy yönetim stratejisi
  • Mülk yönetim stratejileri


Toplam

6

İlan

Toplam

2

İlan

Toplam

24

İlan

Toplam

10

İlan

Güncel Emlak Haberleri

SATILIK ARSA AYDIN/EFELER KARDEŞKÖY SATILIK ARSA AYDIN/EFELER KARDEŞKÖY KARDEŞ KÖYDE SATILIK ARSA ACARLAR YOLU ÜZERİ 150 M YOL CEPHELİDİR Aydın Efeler KARDEŞKÖY Mahallesinde Acil Satılık Arsa 600
UMURLU’DA SATILIK KÖŞEBAŞI  ARSA UMURLU’DA SATILIK KÖŞEBAŞI ARSA Aydın Efeler Pınardere Mahallesinde
Aydın Efeler Aşağı Kayacık Mahallesinde Satılık Ev ve Arsa Aydın Efeler Aşağı Kayacık Mahallesinde Satılık Ev ve Arsa Aydın EfelerAşağı Kayacık Mahallesinde Acil Satılık